Netwerkevent Kijk op Groot Amsterdam & Met Hotel Amsterdam – vrijdag 28 februari 2025
Kijk op Groot Amsterdam nodigt de leden van VEBAN uit voor een netwerkevent van Kijk op Groot-Amsterdam en gastlocatie Met Hotel Amsterdam op vrijdag 28 februari. Als relatie van Kijk op Groot-Amsterdam heeft u gratis toegang. Tijdens het event vindt de lancering plaats van de nieuwste editie van het magazine Kijk op Groot-Amsterdam, leert u het Met Hotel Amsterdam kennen en komen inspirerende sprekers aan het woord. De toegang is beperkt, dus reageer snel via deze link.
Openingswoord partner Met Hotel Amsterdam:
- Žaklina Keser, General Manager Met Hotel Amsterdam
Met Hotel Amsterdam bevindt zich op slechts tien minuten van het historische stadscentrum, naast het Spoorpark en nabij het Vondelpark, het Rembrandtpark en de Sloterplas: 56 no-nonsense luxe kamers in een stijlvolle sfeer met een lokale smaak. Naast onze smaakvol ingerichte kamers beschikken we over het Met Restaurant, een hotelbar, lounge en vergaderruimte waarmee we zorgen voor een comfortabele en luxe ervaring voor onze gasten. Of je nu voor zaken of plezier naar Amsterdam komt, Met biedt de perfecte plek om te verblijven.
- Piet Wiersma, media-adviseur Kijk op Groot-Amsterdam
De gloednieuwe en tevens eerste editie van 2025 van ondernemersmagazine Kijk op Groot-Amsterdam wordt gelanceerd. Boeiende ondernemersverhalen, openhartige ontboezemingen en leerzame columns vormen de kern van dit nummer. Bemachtig tijdens dit event als eerste hét blad voor ondernemers uit onze regio.
Gastsprekers:
- Tom Blokzijl van Energy Department: Energy Department adviseert bedrijven al sinds 2012 over energie. Het kan hierbij gaan over de prijs van energie, het besparen van energie, verduurzaming, energie opwekken, het voldoen aan de juiste wettelijke verplichtingen of een combinatie hiervan. Wij zorgen ervoor dat uw organisatie klaar is voor een groene toekomst, aan alle wettelijke verplichtingen voldoet en geen onnodige CO2 uitstoot of energie verspilt. Daarnaast zorgen wij dat ons advies zich snel terugverdient middels de behaalde besparing en het aanvragen van de juiste subsidie.
- Hans Eelman van Credion: Credion Amsterdam MB adviseert, begeleidt en ontzorgt ondernemers in het MKB in hun zoektocht naar de optimale financieringsoplossing. Wij zorgen ervoor dat je altijd de financiering ontvangt die het beste bij jou en je bedrijf past.
Verder kunt u genieten van lekkere hapjes & drankjes en is er voldoende mogelijkheid om te netwerken en bij te praten.
Organisatoren: Kijk op Groot-Amsterdam – Met Hotel Amsterdam