Verslag bijeenkomst Ondernemersplatform Klaprozenbuurt
Maandag 27 januari hebben we de startersbijeenkomst georganiseerd voor het Ondernemersplatform Klaprozenbuurt. Projectmanager van het project Klaprozenbuurt heeft informatie en toelichting gegeven op de plannen van het bouwproject.
Het verslag van deze bijeenkomst vind je hier.
We zoeken nog een ondernemer die met ons mee wil denken in het Ondernemersplatform Klaprozenbuurt. Heb je interesse? Laat het ons weten via ondernemersplatforms@outlook.com.
Wil je op de hoogte gehouden worden en uitgenodigd worden voor de volgende bijeenkomsten? Laat het ons weten via bovenstaand mailadres.
Met vriendelijke groet,
Ondernemersplatform Klaprozenbuurt
Wat zijn Ondernemersplatforms?
VEBAN heeft samen met de gemeente Amsterdam het initiatief genomen voor een Ondernemersplatform op elk Noords bedrijventerreinen dat nu in transitie is om gemengd woon-werkgebied te worden. Op deze platforms informeren gemeente, individuele ondernemers en ondernemersorganisaties elkaar over ontwikkelingen, zienswijzen en standpunten. Het is de plek om met elkaar het gesprek te voeren en tot oplossingen te komen voor een goed ondernemer